TaylorWessing e|n|w|c Advokáti: Na klinice Zámeček Malvazinky se uskuteční další seminář o zdravotním právu

28.02.2014 13:00

Na klinice Zámeček Malvazinky se uskuteční již třetí seminář o zdravotním právu, který pořádá advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c Advokáti. Věnuje se v nich převážně nové legislativě pracovnělékařských služeb podle nového občanského zákoníku.

TaylorWessing e|n|w|c Advokáti: Na klinice Zámeček Malvazinky se uskuteční další seminář o zdravotním právu
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Na dalším setkání, které se koná 5. března od 16.00 do 18.00, budou představeny například změny týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo daňově uznatelných položek. Právníci advokátní kanceláře budou řešit i nestandardní situace, se kterými se mohou účastníci, převážně z řad zástupců právních a HR oddělení firem, setkat v rámci pracovnělékařských služeb na svém pracovišti. Velký prostor tak bude vymezen individuálním dotazům ze strany publika.  Odborníci na právo z TaylorWessing budou hledat pro každou situaci či dotaz optimální řešení. Na závěr semináře čeká návštěvníky volná diskuse spojená s občerstvením.

Semináře probíhají od října 2013 přímo na klinice Zámeček Malvazinky, U Malvazinky 7, Praha 5.

O klinice Zámeček Malvazinky

Nadstandardní lékařské zařízení, které zajišťuje ambulantní péči ve více než patnácti zdravotnických oborech a nabízí svým klientům moderní zázemí nově zrekonstruované kliniky, a především široké spektrum špičkových odborníků. Jeho provozovatelem je Mediterra, s.r.o., člen skupiny VAMED.
www.malvazinky-zamecek.cz

O TaylorWessing e|n|w|c Advokáti

TaylorWessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující kompletní servis klientům v celosvětově nejdynamičtějších odvětvích. K poradenství našim klientům přistupujeme cílevědomě a pomáháme jim uspět tím, že o jejich obchodních záležitostech přemýšlíme inovativně.

Naše zaměření na odvětví zítřka nám umožňuje rozvíjet odborné znalosti směřující k vedoucímu postavení na trhu:

Technologie, média a komunikace
Vědy o životě
Soukromé bohatství
Energetika

V TaylorWessing jsme hrdí na naši pověst pokrokové firmy. Podporujeme naše klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Naše 23 kanceláře po celém světě nejsou pouze symbolickými úřady; mísí to nejlepší ze znalostí místního komerčního, průmyslového a kulturního prostředí s mezinárodní zkušeností, což jim umožňuje poskytovat proaktivní, integrované řešení pro naše klienty.

www.taylorwessing.com

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Válka s Ruskem

Pořád slyšíme, jak se máme připravit na válku s Ruskem. Z čeho teze, že nás Rusko napadne pramení? Myslíte, že jsme po Ukrajině druzí na řadě? A nechrání nás naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Veolia koupila od CE Industries podíl ve společnosti Advance Energo

11:12 Veolia koupila od CE Industries podíl ve společnosti Advance Energo

Průmyslová skupina CE Industries se na základě posouzení svých strategických cílů a možností další e…