Technologie hlavního města Prahy: Železniční most u Vyšehradu má nové osvětlení. Je příjemnější pro chodce i pro dopravu

09.03.2022 17:56 | Tisková zpráva

Ocelový most přes Vltavu, který spojuje Smíchov s Vyšehradem, už dlouhou řadu let slouží nejen železniční dopravě, ale i chodcům a cyklistům.

Technologie hlavního města Prahy: Železniční most u Vyšehradu má nové osvětlení. Je příjemnější pro chodce i pro dopravu
Foto: thmp.cz
Popisek: Technologie hlavního města Prahy - logo

Právě jim teď svítí na cestu nová svítidla s LED technologií. Most se dočkal také obnovy elektrických obvodů, ty původní už byly v nevyhovujícím stavu. O rekonstrukci se postarala městská společnost Technologie hlavního města Prahy (THMP). 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jan Lipavský byl položen dotaz

CO VY NA TO, pane ministře?

„Celý Černín čeká, až se Lipavský sbalí.“ Z diplomatických kruhů hřmí 28.08.2025 4:44 | Komentář Čeští diplomaté s nadějí čekají na odchod Jana Lipavského z Ministerstva zahraničních věcí. Alespoň jejich část. Mnozí z nich se o své výtky s činy svého ministra podělili a popsali jeho slabiny.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slováček, Burešová, Nálepková, ale i Kraus s Francem se potkali na balkóně. A vydělali 225.000

10:40 Slováček, Burešová, Nálepková, ale i Kraus s Francem se potkali na balkóně. A vydělali 225.000

V letošním roce se konal půlkulatý 5. ročník benefičního koncertu „Zpívání z balkónu“ na náměstí v Č…