Tržby Havel, Holásek & Partners meziročně vzrostly o 15 % na téměř 630 mil. Kč

08.03.2014 17:12 | Zprávy

Podle údajů z neauditované účetní závěrky obrat česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors meziročně vzrostl o 15 % na 628 mil. Kč. Zisk celé skupiny před zdaněním dosáhl 160 mil. Kč. Část zisku bude reinvestována do nových prostor pražské kanceláře ve Florentinu.

Tržby Havel, Holásek & Partners meziročně vzrostly o 15 % na téměř 630 mil. Kč
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Obrat firmy roste v zásadě nepřetržitě od jejího založení v roce 2001. Výhledy pro rok 2014 jsou rovněž příznivé. „Začátek letošního roku indikuje díky projektům rekodifikace soukromého práva ještě rychlejší nárůst tržeb oproti tomu loňskému. V minulém roce se nám opět podařilo rozšířit klientské portfolio cca o 100 nových klientů a posílili jsme také vedení naší kanceláře o dva nové partnery a obchodní ředitelku,“ říká Jaroslav Havel, zakládající partner Havel, Holásek & Partners, a dodává: „V letošním roce budeme nadále posilovat vedení kanceláře o několik partnerů a vedoucích advokátů převážně z mezinárodních advokátních kanceláří, včetně případného převzetí týmu některé z jejich menších poboček.“

Havel, Holásek & Partners Česká republika

Obrat: + 15 %
           454 mil. Kč

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Vedení České televize ani přímí nadřízení Václava Moravce nebyli předem informováni

10:17 Česká televize: Vedení České televize ani přímí nadřízení Václava Moravce nebyli předem informováni

Vyjádření generálního ředitele a vedení zpravodajství a publicistiky ČT k odchodu Václava Moravce