U VoZP je protonová léčba nejdostupnější

21.02.2016 10:58 | Zprávy

Vojenská zdravotní pojišťovna posílá na šetrné ozařování nejvíce pacientů.

U VoZP je protonová léčba nejdostupnější
Foto: red
Popisek: Vojenská zdravotní pojišťovna

VoZP potvrzuje své heslo „pojišťovna moderních technologií“. Ze všech zdravotních pojišťoven v zemi, Všeobecnou zdravotní pojišťovnu nevyjímaje, zpřístupňuje zdaleka nejvíce pacientům s nádorovými onemocněními moderní protonovou léčbu.

Umožňují nám to výjimečné vztahy s protonovým centrem Praha (PTC) dané mj. tím, že jsme byli první pojišťovnou v zemi, která tuto léčbu začala hradit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: V sedmi obcích zvolili nová zastupitelstva

7:14 ČSÚ: V sedmi obcích zvolili nová zastupitelstva

V sedmi obcích na území celkem pěti krajů vybírali v sobotu voliči nové obecní zastupitele.