ÚZSVM předal areál Richtrových bud v Krkonoších Policejnímu prezidiu

29.11.2020 22:45 | Zprávy

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Trutnově předal areál Richtrových bud v Peci pod Sněžkou včetně přilehlých pozemků, vybavení a lyžařských vleků Policejnímu prezidiu České republiky.

ÚZSVM předal areál Richtrových bud v Krkonoších Policejnímu prezidiu
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Areál, který leží v srdci Krkonošského národního parku, tvoří dvě budovy – Richtrova a Červená bouda. Richtrova bouda má kapacitu 77 lůžek, dále se v ní nachází kuchyně, jídelna, školicí místnosti, sociální zařízení, sauna, lyžárna či restaurace. Vedlejší Červená bouda disponuje 29 lůžky. Součástí areálu je také víceúčelové hřiště, dětské hřiště, garáž a dva lyžařské vleky pevně ukotvené a jeden přenosný lyžařský vlek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

22:31 AOPK ČR: Ceny za ochranu přírody uděleny

Cena Agentury ochrany přírody a krajiny ČR se letos udělovala poosmé, již tradičně na konferenci Vyb…