Univerzita obrany pořádá mezinárodní vědeckou konferenci „Poslední trendy v sociálních vědách 2015“

09.10.2015 13:39 | Zprávy

Ve čtvrtek 15. října 2015 v 14.00 hodin bude na Univerzitě obrany zahájena mezinárodní vědecká konference „Poslední trendy v sociálních vědách 2015“ s podtitulem „Kvalitativní teorie a kvantitativní modely“, která se v Brně koná 15. až 17. října 2015.

Univerzita obrany pořádá mezinárodní vědeckou konferenci „Poslední trendy v sociálních vědách 2015“
Foto: Univerzita obrany
Popisek: Univerzita obrany, logo.

Diskutovat se bude zejména o širokém okruhu problémů v sociálních vědách, ale své místo v programu mají i exaktní vědy, například matematika, která slouží jako nástroj na modelování různých typů sociálních problémů, struktur a vazeb, ale i na zpracování všech možných typů dat. Cílem konference je rovněž zprostředkování výměny informací a zkušeností a navázání další spolupráce pro pracovníky brněnských vysokých škol a Armády České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

migranti

Podle vás nyní budeme moci účinněji prosazovat návraty nepřijatých migrantů, ale co EU udělala v boji s nelegální migrací, která je podle mě ten hlavní problém?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj transformuje tři osmiletá gymnázia

20:16 Královéhradecký kraj transformuje tři osmiletá gymnázia

Trojice víceletých gymnázií v Královéhradeckém kraji v příštím roce neotevře první ročníky osmiletéh…