Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových: Rezort financí uspěl ve sporu o 7 mld. Kč kvůli internetové ruletě

03.01.2020 19:27 | Zprávy

Právní zástupci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových uhájili státu u Obvodního soudu pro Prahu 1 ve sporu se společností CASINO KARTÁČ Group, a.s. částku téměř 6,9 miliardy korun s příslušenstvím, kterou společnost požadovala s odůvodněním, že jí ušel zisk, neboť Ministerstvo financí jí neudělilo povolení k provozování rulety prostřednictvím internetu.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových: Rezort financí uspěl ve sporu o 7 mld. Kč kvůli internetové ruletě
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Ministerstvo financí, které o žádosti společnosti podané v roce 2006 rozhodovalo, v tomto sporu zastupoval Úřad pro zatupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

ERS 2

Slibujte, že unijní povolenky ETS 2 implementovat nebudete. To zní dobře, ale nezaplatíme za to jinak? Já nevím, ale nemyslím, že se EU bude líbit, že se vzepřeme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

22:41 Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

V jeden den na 67 místech po celé České republice, a to už tuto sobotu 16. května, se nabízí jedineč…