V České Kamenici se otevírá pobočka Armex Energy

14.10.2014 13:13

Již třetí pobočku v děčínském okrese dnes v České Kamenici otevírá společnost Armex Energy, která patří k předním alternativním dodavatelům elektřiny a zemního plynu. Pobočka, která je celkově již čtrnáctou v Česku, bude sloužit stávajícím i potenciálním zákazníkům dva dny v týdnu především jako kontaktní místo. Celkově již Armex Energy ve svých pobočkách zaměstnává přes 20 lidí. Do konce roku otevře další dvě nové pobočky.

V České Kamenici se otevírá pobočka Armex Energy
Foto: ARMEX ENERGY
Popisek: ARMEX ENERGY
reklama

„V České Kamenici vidíme, že lidé stále mají zájem o slušného alternativního dodavatele energií. Věříme, že náš dlouhodobě korektní přístup k zákazníkům, který se osvědčil na mnoha jiných místech v České republice, bude úspěšný i zde, kde jsme téměř „doma“,“ řekl ředitel Armex Energy Jan Nesměrák.

Armex Energy, na rozdíl od většiny ostatních alternativních dodavatelů, k získávání nových zákazníků nevyužívá podomní prodejce. „Rozhodli jsme se jít jinou cestou než drtivá většina konkurentů.

Nevyužíváme podomní prodejce, kteří se v mnoha případech při získávání zákazníků chovají velice nevybíravě. My naopak, budujeme vlastní pobočky, kde nás mohou naši zákazníci navštívit a v klidu vyřešit otázku nižších nákladů na energie. Tato cesta je sice výrazně dražší, ale pro zákazníky mnohem příjemnější,“ doplnil Jan Nesměrák.

Firma v současné době provozuje kamenné pobočky v Děčíně, Chomutově, Chrudimi, Jičíně, Liberci, Litoměřicích, Mělníku, Náchodě, Rumburku, Slaném, Teplicích, Trutnově, Rychnově nad Kněžnou a  Chrudimi.

Armex Energy v současné době dodává elektřinu a zemní plyn více než 30.000 zákazníků, z čehož většinu tvoří domácnosti. Letos již firma získala několik tisíc nových zákazníků. Tržby společnosti se loni pohybovaly na úrovni 1,2 miliardy korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČNB: Pamětní stříbrná mince k 600. výročí vydání čtyř pražských artikulů

16:00 ČNB: Pamětní stříbrná mince k 600. výročí vydání čtyř pražských artikulů

Česká národní banka vydala pamětní stříbrnou dvousetkorunu k připomenutí 600. výročí vydání čtyř pra…