V České Kamenici se otevírá pobočka Armex Energy

14.10.2014 13:13

Již třetí pobočku v děčínském okrese dnes v České Kamenici otevírá společnost Armex Energy, která patří k předním alternativním dodavatelům elektřiny a zemního plynu. Pobočka, která je celkově již čtrnáctou v Česku, bude sloužit stávajícím i potenciálním zákazníkům dva dny v týdnu především jako kontaktní místo. Celkově již Armex Energy ve svých pobočkách zaměstnává přes 20 lidí. Do konce roku otevře další dvě nové pobočky.

V České Kamenici se otevírá pobočka Armex Energy
Foto: ARMEX ENERGY
Popisek: ARMEX ENERGY

„V České Kamenici vidíme, že lidé stále mají zájem o slušného alternativního dodavatele energií. Věříme, že náš dlouhodobě korektní přístup k zákazníkům, který se osvědčil na mnoha jiných místech v České republice, bude úspěšný i zde, kde jsme téměř „doma“,“ řekl ředitel Armex Energy Jan Nesměrák.

Armex Energy, na rozdíl od většiny ostatních alternativních dodavatelů, k získávání nových zákazníků nevyužívá podomní prodejce. „Rozhodli jsme se jít jinou cestou než drtivá většina konkurentů.

Nevyužíváme podomní prodejce, kteří se v mnoha případech při získávání zákazníků chovají velice nevybíravě. My naopak, budujeme vlastní pobočky, kde nás mohou naši zákazníci navštívit a v klidu vyřešit otázku nižších nákladů na energie. Tato cesta je sice výrazně dražší, ale pro zákazníky mnohem příjemnější,“ doplnil Jan Nesměrák.

Firma v současné době provozuje kamenné pobočky v Děčíně, Chomutově, Chrudimi, Jičíně, Liberci, Litoměřicích, Mělníku, Náchodě, Rumburku, Slaném, Teplicích, Trutnově, Rychnově nad Kněžnou a  Chrudimi.

Armex Energy v současné době dodává elektřinu a zemní plyn více než 30.000 zákazníků, z čehož většinu tvoří domácnosti. Letos již firma získala několik tisíc nových zákazníků. Tržby společnosti se loni pohybovaly na úrovni 1,2 miliardy korun.

reklama

autor: Tisková zpráva

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

22:02 Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

Samice lva berberského, původem ze Zoo Hannover, přivedla 9. srpna na svět další mláďata; 1 samce a …