V Praze se uskuteční summit předsedů vlád zemí V4 za účasti prezidentky Korejské republiky

30.11.2015 21:41 | Zprávy

V Praze se 3. prosince 2015 uskuteční summit premiérů Visegrádské skupiny, kterého se jako host zúčastní prezidentka Korejské republiky. Summit pořádá Česká republika v rámci svého předsednictví zemím V4.

V Praze se uskuteční summit předsedů vlád zemí V4 za účasti prezidentky Korejské republiky
Foto: ČT
Popisek: Vlajky zemí Visegrádské čtyřky a EU

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, premiér Slovenska Robert Fico, premiér Maďarska Viktor Orbán a premiérka Polské republiky Beata Szydlová budou jednat například o přípravě prosincové Evropské rady, otázkách migrace či vytvoření energetické unie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberecký kraj: Vyhlídka z mrakodrapu nabízí netradiční pohled z výšky téměř 80 metrů

19:15 Liberecký kraj: Vyhlídka z mrakodrapu nabízí netradiční pohled z výšky téměř 80 metrů

Od 7. dubna 2026 je vyhlídka opět přístupná veřejnosti. Otevřena bude po celé letní období, přibližn…