Velikonoční čas zpříjemní soudcům a zaměstnancům Nejvyššího soudu výrobky Chráněných dílen Znojmo

09.04.2017 21:50 | Zprávy

Stalo se již tradicí, že velikonoční čas zpříjemňují soudcům a zaměstnancům Nejvyššího soudu různé řemeslné výrobky Chráněných dílen Znojmo. Lidé z Nejvyššího soudu jejich zakoupením na oplátku zároveň přispívají na dobrou věc. Velikonočně laděný sortiment charitativního jarmarku přímo v budově Nejvyššího soudu nabízel i ve středu 29. března kvalitní řemeslné výrobky jako například z proutí pletené košíky, ručně šité tašky, polštářky, voňavá mýdla, hračky nebo pestrobarevné voňavé svíčky.

Velikonoční čas zpříjemní soudcům a zaměstnancům Nejvyššího soudu výrobky Chráněných dílen Znojmo
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Chráněné dílny Znojmo byly jako projekt Oblastní charity Znojmo založeny v roce 1998. Později se přesunuly pod středisko Sansimon, s.r.o., které vlastní Diecézní charita Brno. V současnosti zaměstnávají přes padesát řemeslně zručných lidí se zdravotním znevýhodněním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vorařský den v NZM Ohrada připomene zaniklá řemesla

22:03 Vorařský den v NZM Ohrada připomene zaniklá řemesla

Sedmý ročník Vorařského dne přivítá v sobotu 6. září zájemce, kteří se chtějí dozvědět zajímavosti o…