Vězeňská služba obdaruje malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou

28.11.2023 10:01 | Tisková zpráva

Již tradičně obdaruje Vězeňská služba ČR malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou. Hračky, které v letošním roce vyrobili odsouzení z Věznice Bělušice, předáme za účasti ředitele Věznice Bělušice a primářky dětské pohotovosti na Dětskou pohotovost FN Motol v pátek 1. prosince 2023 v 9,00 hod.

Vězeňská služba obdaruje malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou
Foto: vscr.cz
Popisek: Vězeňská služba ČR - logo

Společně s malými plyšáky budou do Motola předány také postavy Mikuláše, čerta i anděla v životní velikosti, kteří dětem zpříjemní čekání v nemocniční herně. Veškeré hračky odsouzení pod dohledem odborných zaměstnanců sami z vlastní iniciativy designově navrhli, ušili, či jinak kompletně vyrobili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Ředitel Pyrotechnické služby byl jmenován brigádním generálem

19:15 Policie ČR: Ředitel Pyrotechnické služby byl jmenován brigádním generálem

Prezident republiky Petr Pavel u příležitosti Dne vítězství jmenoval do hodnosti brigádního generála…