Vicepremiér Bělobrádek se zúčastní Kulatého stolu nad návrhem zákona o podpoře výzkumu, vývoje a inovací

06.12.2016 13:36 | Zprávy

Vicepremiér P. Bělobrádek se ve Sněmovně zúčastní Kulatého stolu nad návrhem zákona o podpoře výzkumu, vývoje a inovací.

Vicepremiér Bělobrádek se zúčastní Kulatého stolu nad návrhem zákona o podpoře výzkumu, vývoje a inovací
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek Vás zve na Kulatý stůl nad návrhem zákona o podpoře výzkumu, vývoje a inovací, který se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince 2016 v zasedacím sále Poslaneckého klubu KDU-ČSL.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hnutí Duha: Monitoring potvrdil narození vlčích mláďat v několika oblastech ČR

22:03 Hnutí Duha: Monitoring potvrdil narození vlčích mláďat v několika oblastech ČR

Na základě dosavadních výsledků monitoringu se i v roce 2025 potvrdilo narození vlčat v několika obl…