Vláda: Jednání Rady pro výzkum, vývoj a inovace

24.05.2018 13:10 | Zprávy

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) se sejde v čele s premiérem Andrejem Babišem ve Strakově akademii na svém pravidelném zasedání v pátek 25. května 2018.

Vláda: Jednání Rady pro výzkum, vývoj a inovace
Foto: Archiv PL
Popisek: Úřad vlády ČR

Hlavním bodem jednání budou výstupy jednání s Mezinárodní radou, která je expertním poradním orgánem Rady. Její členové se aktuálně zabývají systémem hodnocení ve vazbě na mezinárodní prostředí. Dalšími tématy budou velké výzkumné infrastruktury, implementace Metodiky 2017+ a informace o vládou schváleném návrhu výdajů státního rozpočtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

22:08 NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

Více než sto let stará parní lokomobila bude ve středu 10. prosince od 11 hodin představena veřejnos…