Vojenské lesy a statky: Hlasujte pro Stavbu s vůní dřeva

15.07.2017 10:41 | Zprávy

Soutěž Stavby s vůní dřeva podporuje zájem studentů o dřevo jako o obnovitelný stavební materiál. Proto soutěž podporují také Vojenské lesy a statky společně s Lesy ČR a ministerstvem zemědělství.

Vojenské lesy a statky: Hlasujte pro Stavbu s vůní dřeva
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

Do letošního ročníku architektonického klání se přihlásilo 66 studentů s 50 soutěžními díly. Jejich díla bude již tradičně hodnotit odborná porota, tento rok poprvé však své favority může vybírat také široká veřejnost v internetovém hlasování ZDE. Každý, kdo se zapojí do hlasování v obou soutěžních kategoriích „Návrhy dřevěných konstrukcí“ i „Návrhy dřevěných staveb,“ a k tomu zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, může vyhrát sadu dřevěných módních doplňků od společnosti Desles.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Volby

Napadlo vás, že lidí koukají víc do budoucnosti než minulosti? A divíte se? Kdybyste si vedli líp a vedlo se i líp většině lidí, což za vaší vlády nenastalo, nemyslíte, že byste byli u vlády zas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Z Brd až do obýváku. VLS chystají vánoční stromky pro veřejnost

22:03 Z Brd až do obýváku. VLS chystají vánoční stromky pro veřejnost

V infocentrum Obecnice či na sádkách v Mirošově koupíte od prosince vánoční stromečky do svých obývá…