Vojenské lesy a statky: Navštivte nás na Zemi živitelce

30.08.2021 10:19 | Zprávy

Po roční koronavirové pauze začal na výstavišti v Českých Budějovicích mezinárodní agrosalon Země Živitelka. Na výstavě, která běží až do úterý 31. srpna, najdete i stánek Vojenských lesů a statků ČR.

Vojenské lesy a statky: Navštivte nás na Zemi živitelce
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

VLS zde prezentují především svůj agrární program, který vedle dominujícího lesního hospodaření patří k méně známým výrobním oborům státního podniku. Zemědělská výroba je rozdělena do tří zemědělských správ, které obhospodařují bezmála sedm tisíc hektarů půdy, z níž drtivou většinu zabírají travní porosty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha koupí od státu zámek Veleslavín

16:08 MHMP: Praha koupí od státu zámek Veleslavín

Hlavní město odkoupí od státu zámek Veleslavín v Praze 6 za 210 milionů korun.