Weber Shandwick rozšířil svůj tým

31.08.2014 14:30

Mezinárodní PR agentura Weber Shandwick přivítala ve svých řadách dvě nové tváře. Na pozici Senior Consultant nastoupila Daniela Paličková. Ve své nové roli se specializuje na korporátní komunikaci především profesních asociací, brand PR, interní komunikaci a CSR. Adéla Chvalovská obsadila pozici Account Manager a má na starosti komunikaci klientů z oblasti zdravotnictví a spotřebitelských značek.

Weber Shandwick rozšířil svůj tým
Foto: Weber Shandwick
Popisek: Weber Shandwick

Daniela Paličková před příchodem do Weber Shandwick působila ve společnosti Coca-Cola jako tisková mluvčí a PR manažerka pro Českou republiku a Slovensko. V oblasti PR se pohybuje téměř deset let. Prošla přitom řadou pozic v PR agenturách u nás a v Německu.

Adéla Chvalovská do Weber Shandwick přichází po ročním pobytu v Austrálii. V předchozích letech získávala zkušenosti s medializací klientů především z oblasti FMCG, lifestyle a zdravotnictví v jedné z předních českých PR agentur. V PR působí 4 roky.

O agentuře Weber Shandwick

Weber Shandwick je jedna z předních světových agentur v oblasti public relations se zastoupením v 81 zemích světa. V České republice se agentura specializuje na media relations, public affairs, krizovou komunikaci, reputation management a produktovou a korporátní komunikaci především v oblasti FMCG, financí, průmyslu, technologií, zdravotnictví či společensky prospěšných aktivit.

www.webershandwick.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SZPI: Inspekce zakázala prostředek na hubnutí s 20x nižším obsahem vitamínu

18:48 SZPI: Inspekce zakázala prostředek na hubnutí s 20x nižším obsahem vitamínu

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila společnosti GOLDIM spol. s r.o., aby nepr…