Zlínský kraj: Rada kraje rozhodla o změně ve vedení Krajské nemocnice T. Bati

24.01.2022 22:33 | Tisková zpráva

Rada Zlínského kraje ve funkci jediného akcionáře Krajské nemocnice T. Bati, a. s. dnes odvolala z pozice předsedy a člena představenstva Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) doc. MUDr. Michala Filipa, Ph.D. Od 1. 2. 2022 jej v představenstvu KNTB nahradí Ing. Jan Hrdý, manažer Uherskohradišťské nemocnice a. s. (UHN). Následně si představenstvo zlínské nemocnice zvolí svého nového předsedu.

Zlínský kraj: Rada kraje rozhodla o změně ve vedení Krajské nemocnice T. Bati
Foto: kr-zlinsky.cz
Popisek: Zlínský kraj - logo

Důvodem personální změny jsou plánované rozsáhlé investice v KNTB. Jan Hrdý má ve své dosavadní funkci člena představenstva UHN na starosti oblast provozu, obchodu, řízení projektů a právě investic. Proto ho, i s ohledem na jeho dlouhodobé působení v rámci krajského zdravotnictví, Valná hromada zvolila do funkce člena představenstva KNTB. Další pozice v představenstvu zlínské nemocnice zůstávají beze změny. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Jak nyní hodnotíte P.P.?

Dobrý den, zajímalo by mě, co říkáte na to, jak si vede teď po volbách váš nástupce, myslím hlavně z pohledu jednání o nové vládě? Chápete, že nechce jmenovat Turka nebo že chce po Babišovi, aby nejprve veřejně řekl, jak vyřeší svůj střet zájmů? Jednal byste stejně nebo jinak? Jak? Děkuji Hácha

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

13:33 AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

Padesát druhů mokřadních a vodních rostlin, 31 druhů planktonních korýšů a 56 dalších druhů vodních …