Bulvár nachytal Bartáka. Popíjel s exšéfem protikorupční policie

30.05.2011 15:15 | Zprávy
autor: jas

Bulvárnímu deníku Aha! se podařilo odhalit velmi pikantní přátelský vztah. Ten podle něho existuje mezi bývalým šéfem obrany podezřelým z korupce a exšéfem protikorupční policie. Právě ta přitom možné exministrovy přečiny vyšetřovala.

Bulvár nachytal Bartáka. Popíjel s exšéfem protikorupční policie

Ač se zdá, že bývalý ministr obrany Martin Barták, který je podezřelý ze zapletení do korupčních afér týkajících se až 20miliardových armádních zakázek, a Libor Vrba, exšéf protikorupční policie, nemají nic společného, opak je pravdou.

Tváříme se radostně, vesele...

Jde zřejmě o velmi dobré přátele. Soudě tak alespoň dle zjištění deníku Aha, který je zastihl při družném hovoru ve vinárně v centru Bratislavy. Muži prý hovor, u něhož popíjeli víno, doprovázeli bujarým smíchem a přátelskými pošťoucháními rameny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Obleva a srážky doplňují zásoby vody ve vodních nádržích

22:08 Povodí Moravy: Obleva a srážky doplňují zásoby vody ve vodních nádržích

V souvislosti s odtáváním sněhové pokrývky a srážkami s intenzitou do 20 mm/24 hod stoupaly ten týde…