Další útěk k Zemanovi. Senátor Palas bouchl dveřmi v ČSSD

18.12.2012 14:56 | Zprávy

Senátor a bývalý moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas oznámil, že opouští řady ČSSD. Jako důvod svého rozhodnutí uvedl, že mu vadí neustálé útoky sociálních demokratů nejen na prezidentského kandidáta Miloše Zemana, ale i na něj samotného.

Další útěk k Zemanovi. Senátor Palas bouchl dveřmi v ČSSD
Foto: redakce
Popisek: Senátor Jaroslav Palas

„Rozhodl jsem se opustit řady ČSSD. Prvotním důvodem je, že část vedení sociální demokracie se chová neuctivě k Miloši Zemanovi, kterého považuji za jediného skutečného prezidentského kandidáta. Vadí mi také, že část vedení ČSSD neustále útočí na mou osobu,“ uvedl Palas pro server Novinky.cz. V minulosti již do SPOZ přestoupil další oranžový senátor Vladimír Dryml.

Klub zemanovců

Svým krokem chce také Palas napomoci vzniku senátorského klubu Strany práv občanů - zemanovci. Ten by znamenal vzpruhu nejen pro SPOZ, ale i pro Zemana, kterého strana prosazuje jako svého kandidáta. SPOZ se nyní podílí na vládě ve dvou krajích, a to Pardubickém a Zlínském.

Pro vznik klubu je třeba pěti členů horní komory. Podle informací serveru Novinky.cz jsou už čtyři senátoři připraveni do klubu SPOZ vstoupit, Palas by tak pomohl dosáhnutí potřebného počtu pro vznik uskupení.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nem

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: Veřejná konzultace k navrhovaným změnám v oblasti spojování soutěžitelů

20:48 ÚOHS: Veřejná konzultace k navrhovaným změnám v oblasti spojování soutěžitelů

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zahajuje veřejnou konzultaci k možné revizi pravidel pro povolo…