Fischer se chce naplno věnovat prezidentské kampaní. V EBRD si bere volno

19.06.2012 22:02

Jan Fischer je jedním z předních kandidátů na příštího prezidenta republiky. Na svém profilu na sociální síti Facebook populární expremiér z časů úřednické vlády oznámil, že se chce od léta ještě více věnovat prezidentské předvolební kampani. V Česku chce trávit maximum času a dál se chce setkávat s občany.

Fischer se chce naplno věnovat prezidentské kampaní. V EBRD si bere volno
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Prezidentský kandidát Jan Fischer během setkání s občany

Kandidát na příštího českého prezidenta Jan Fischer oznámil na svém profilu na sociální síti Facebook, že v Evropské bance pro obnovu a rozvoj požádal o neplacené volno a mimo času prožitého s rodinou chce nemálo energie věnovat i další přípravě prezidentské předvolební kampaně.

Počet příznivců roste

„Počínaje 1. srpnem jsem v Evropské bance pro obnovu a rozvoj požádal o neplacené volno a budu se naplno věnovat přípravě na prezidentskou volbu. S podáním oficiální kandidatury na úřad prezidenta republiky se vzdám funkce viceprezidenta EBRD,“ napsal Fischer.

Jeden z horkých kandidátů na příštího prvního muže státu poděkoval idem a to, že stále roste počet jeho příznivců na sociální síti a zdůraznil, že se znovu bude chtít setkávat s občany, ale i s představiteli nevládních organizací, aby si vyslechl jejich názory. Řada předvolebních průzkumů nasvědčuje tomu, že Fischer bude jedním z politiků, kterým se v přímé volbě prezidenta podaří uspět a postoupí do druhého kola.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Jana Bačíková, MBA byl položen dotaz

Proč vaše vláda postupuje tak nespravedlivě?

Proč, když se navyšují nějaké příspěvky – ať už na péči nebo třeba rodičovská, tak ne pro všechny, kterých se týká? Ještě ke všemu je navyšujete dost málo. A proč se nenavyšuje příspěvek i pro ty, co o potřebné pečují? A co platy v sociálních službách? Kdy ty budou adekvátní práci, kterou sociální p...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

12 milionů dala ČR na jedlý hmyz. „Abyste nejedli chráněné cvrčky.“

10:50 12 milionů dala ČR na jedlý hmyz. „Abyste nejedli chráněné cvrčky.“

Na vývoj laboratorních metod pro identifikaci druhů hmyzu určených pro lidskou spotřebu přispělo Min…