Fischer se chce naplno věnovat prezidentské kampaní. V EBRD si bere volno

19.06.2012 22:02

Jan Fischer je jedním z předních kandidátů na příštího prezidenta republiky. Na svém profilu na sociální síti Facebook populární expremiér z časů úřednické vlády oznámil, že se chce od léta ještě více věnovat prezidentské předvolební kampani. V Česku chce trávit maximum času a dál se chce setkávat s občany.

Fischer se chce naplno věnovat prezidentské kampaní. V EBRD si bere volno
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Prezidentský kandidát Jan Fischer během setkání s občany

Kandidát na příštího českého prezidenta Jan Fischer oznámil na svém profilu na sociální síti Facebook, že v Evropské bance pro obnovu a rozvoj požádal o neplacené volno a mimo času prožitého s rodinou chce nemálo energie věnovat i další přípravě prezidentské předvolební kampaně.

Počet příznivců roste

„Počínaje 1. srpnem jsem v Evropské bance pro obnovu a rozvoj požádal o neplacené volno a budu se naplno věnovat přípravě na prezidentskou volbu. S podáním oficiální kandidatury na úřad prezidenta republiky se vzdám funkce viceprezidenta EBRD,“ napsal Fischer.

Jeden z horkých kandidátů na příštího prvního muže státu poděkoval idem a to, že stále roste počet jeho příznivců na sociální síti a zdůraznil, že se znovu bude chtít setkávat s občany, ale i s představiteli nevládních organizací, aby si vyslechl jejich názory. Řada předvolebních průzkumů nasvědčuje tomu, že Fischer bude jedním z politiků, kterým se v přímé volbě prezidenta podaří uspět a postoupí do druhého kola.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Export a import

Dělám v logistice. Denně k nám chodí vagóny zboží ze zahraničí, ale od nás jich vyvážímě minimum a situce se stále zhoršuje. Děláte v této problematice něco? Jak se snažíte podporovat náš export? A je import v takové míře nezbytný? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tanky Ukrajině ne, pane Scholzi. Mladí Němci proti. Vážné informace

14:07 Tanky Ukrajině ne, pane Scholzi. Mladí Němci proti. Vážné informace

Německo se nakonec v minulém týdnu rozhodlo Ukrajině poskytnout tanky Leopard 2 a umožnit jejich exp…