Na vině je i prezident

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
Komentátor Miloš Kozumplík se na serveru Týden.cz zabývá tvrzeními Petra Hájka o tom, že Tomáš Halík ve skutečnosti není kněz. A podle něj by měl Hájek z Pražského hradu odejít, pokud nepředloží důkazy.
Na vině je i prezident
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?
Česká pošta jako logistická firma na základě uzavřených smluv či objednávek roznáší do domovních sch…