Kalousek zhorší váš život, varuje ekonom a myslitel Tomský

18.12.2011 0:01 | Zprávy

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Ekonom, pravicový myslitel, nakladatel a bývalý vysokoškolský profesor Alexander Tomský říká, že zvýšení DPH bude mít negativní dopady na občany. Politici EU neřeší krizi, ale spíše ji nekompetenentními zásahy prohlubují podobně jako český ministr financí Miroslav Kalousek.

Kalousek zhorší váš život, varuje ekonom a myslitel Tomský
Foto: Hans Štembera
Popisek: Politolog a nakladatel Alexandr Tomský

Co děláte obvykle o půlnoci ze soboty na neděli?

To vám jako konzervativec nemůžu říct. (smích) Během týdne chodím o půlnoci spát. Potřebuji spánku už podstatně méně, takže začínám psát brzy ráno. Ale sobota je den flámu,  a tak často jdu někam na dobré víno a přijdu domu třeba v jednu.

A v kolik pak vstáváte v neděli?

Já vstávám pořád stejně v šest hodin.

I po flámu?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Byty

Ptáte se, jestli chceme byty, docela zbytečná otázka, když je tu o bydlení nouze. Jedna věc je ale stavět a druhá umožnit, aby byly pro lidi finančně dostupné, což nyní nejsou. Máte nějaké řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP opraví tramvajovou trať na Klárově

20:16 DPP opraví tramvajovou trať na Klárově

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) začala od soboty 31. května 2025 s opravou tramvajové tratě v obl…