„Už jsem to nemohl vydržet, poslední kapkou byl sněm, na kterém se odtajnila kandidátka do blížících se komunálních voleb,“ píše bývalý člen kolínské organizace a dodává, že kandidátka je podle něj spíše parodií a podporou Rakušanova hnutí.
„Je to z poloviny kandidátka členů Úsvitu, kteří teď přišli do ANO. O voličské alternativě ke Změně pro Kolín (kolínská odnož hnutí STAN, pozn. red.) vůbec nelze mluvit. Vyndali ty, kteří se proti STAN vymezovali a byli aktivní, nechali ty loajální, včetně Škrabánka, který prohlásil, že proti STAN nikdy nepůjde, aby neohrozil svoje podnikání v Kolíně,“ uvedl bývalý člen a popsal i motivaci, proč se rozhodl promluvit.
„Já už jsem z ANO odešel, stal se z toho v Kolíně spolek důchodců oddaných Škrabánkovi a Kuncířové, ostatní jsou perzekvováni, uráženi a odsouváni do zapomnění. ANO ale dál volím, tedy na krajské a celostátní úrovni, tady volit asi ani nepůjdu. Hlavně fandím panu Babišovi,“ dodal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

