Michálek rok od kauzy Drobil: Nelituji

09.12.2011 18:01 | Zprávy

Bývalý šéf státního fondu životního prostředí Libor Michálek byl loni příčinou odstoupení bývalého ministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS). Dnes byl hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu a řekl, že svých kroků rozhodně nelituje.

Michálek rok od kauzy Drobil: Nelituji
Foto: ods.cz
Popisek: Bývalý poslanec za ODS a místopředseda strany Pavel Drobil

„To, co se stalo, mělo svůj význam, ať už to bude mít trestní dohru jakoukoli," uvedl Michálek a dodal rozhodně: „Nelituji." Samozřejmě pro jeho profesní život mělo zveřejnění nahrávky, kde bývalý Drobilův náměstek Milan Knetig žádá úplatek, důsledky větší.

Presumpce viny

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Lukáš Vlček byl položen dotaz

předložte důkaz

na základě čeho a jak jste došel k závěru, že Ukrajina brání Evropu před ruskou agresí. Buďte prosím konkrétní a předložte jasné důkazy, že Rusko plánuje napadnout Evropu. Pokud je nemáte, tak se za tu dezinformaci a strašení omluvte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Za 5 let vzrostl počet předepsaných antibiotik o 800 tisíc balení

20:16 VZP: Za 5 let vzrostl počet předepsaných antibiotik o 800 tisíc balení

Antibiotika už skoro 100 let zachraňují životy. Pokud se ale užívají jinak než na doporučení lékaře,…