Na post ředitele ČT se hlásí 36 lidí. Dvořák, Bradáč i Fenič

22.08.2011 18:17 | Zprávy

Do pondělních 16 hodin mohli podávat zájemci o post ředitele České televize své přihlášky. Nakonec jich dorazilo celkem 36. Mezi nimi očekávaní Petr Dvořák, Roman Bradáč, ale i Fero Fenič.

Na post ředitele ČT se hlásí 36 lidí. Dvořák, Bradáč i Fenič
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Jiří Janeček
Ředitelem České televize chce být na 36 lidí. Mezi nimi i největší favorité, bývalý ředitel Novy Petr Dvořák a šéf zpravodajství na ČT Roman Bradáč. Nic ale zatím není rozhodnuto, volba bude až v září.

"Favority opravdu jsou, každý z nich má přitom svoje výrazná negativa. Dvořák přichází z komerční sféry a panuje obava, že by televize ztratila na své veřejnoprávnosti. Bradáč je zase spjatý s odcházejícím Jiřím Janečkem," řekl pro server iDNES.cz zdroj z ČT, který chce zůstat anonymní. Podle něj je o něco větším favoritem spíše Dvořák.

Související:
Kdo bude ředitelem ČT? Finální souboj o významný post začíná

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Proč myslíte, že je cílem Evropy chudoba?

To mi přijde až utopistické tvrzení. Je teda pravda, že pro blaho Evropanů toho moc nedělá nebo spíš nic. A druhá věc, koho přesně myslíte tou Evropou? Protože to jsme přeci i my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha obnoví ulici K Lesíku ve Štěrboholech

13:33 MHMP: Praha obnoví ulici K Lesíku ve Štěrboholech

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním jednání rozhodla o výběru dodavatele veřejné zakázky na vybudová…