Má žena Petra se proto rozhodla bránit se právní cestou. Po dohodě s právníkem bude dnes vůči bulvárnímu deníku Blesk podána žaloba na ochranu osobnosti a zároveň bude podáno i trestní oznámení pro pomluvu, a to vůči redaktorce Blesku Evě Pospíšilové.
Důvodem pro podání žaloby a trestního oznámení jsou nepravdivé a vylhané informace týkající se pořízení poloviny dvojdomku mou ženou Petrou, kdy údajně měla „předat 2,5 milionu v igelitce“ a měla se tak dokonce dopustit přestupku. Ať už to bylo účelem, anebo nedokonalou prací redaktorky Pospíšilové, z článku byl naprosto vypuštěn fakt, že má žena pověřila jednáním při nákupu nemovitosti a také uzavřením kupní smlouvy k této nemovitosti pana Stavrose Dellaportase.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Zadlužení státu
Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení
Další články z rubriky
10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“
Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…
- 19:15 Letiště Praha: Česká spořitelna otevře nový Erste Premier Lounge v Terminálu 1
- 16:08 České dráhy: RegioFoxy pro PID jsou kompletní
- 13:21 MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec
- 11:52 ČEZ: Býkovi se nechtělo, a tak zbrzdil realizaci horkovodu
- 10:17 Policie ČR: Rozsáhlá kontrola cizinců v Brně



