První máj komunistů narušil Šinágl s nacistickou vlajkou
01.05.2011 21:09 | Zprávy
Setkání představitelů Komunistické strany Čech a Moravy a jejich příznivců, které se u Křižíkovy fontány na pražském Výstavišti koná tradičně první květnový den, letos narušil odpůrce komunistů Jan Šinágl. Během projevu šéfa strany Vojtěcha Filipa vyskočil na pódium vyzbrojen vlajkou s hákovým křížem.
reklama
Na Šinágla pak volali příznivci komunistů: „Hanba jemu!" Navíc byl záhy z pódia vyprovozen a Filip tak mohl dál nerušeně pokračovat ve svém proslovu. Incident však okomentoval: „Pan Šinágl nejenom, že právě spáchal trestný čin propagace fašismu, ale rád bych se zeptal, kdo ho za to platí."
Odejmout vládě moc
V proslovu se šéf partaje opřel do kabinetu Petra Nečase ODS, když nezapomněl zmínit všechny korupční aféry jeho členů, které se od dob jeho fungování dostaly na povrch.
A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.