Stovky lidí v Příbrami demonstrovaly kvůli prodeji polikliniky

30.12.2011 18:58 | Zprávy
autor: nip

Několik stovek lidí v Příbrami demonstrovalo proti pofidernímu prodeji nemocnice. Demonstrantům se nelíbí činnost starosty Josefa Řiháka a místostarosty Ivana Šedivého.

Stovky lidí v Příbrami demonstrovaly kvůli prodeji polikliniky
Foto: Honza Groh
Popisek: Václavské náměstí v Příbrami

Několik stovek lidí v Příbrami demonstrovalo kvůli kontroverznímu prodeji polikliniky, který před týdnem schválilo městské zastupitelstvo. Protestní průvod se světly se vydal z Václavského náměstí směrem k radnici. Účastníci protestu si vzali lucerny, svíčky, lampiony, baterky i louče a nesou transparenty. Organizátoři demonstrace uvedli, že si chtějí kromě prodeje polikliniky "posvítit" i na další sporná rozhodnutí radnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

V Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země

Souhlasím s vámi v tom, v Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země. Ale nemyslíte, že je to vina vás všech politiků? Myslíte, že nás teď EU spasí a daným regionům pomůže? Tvrdíte, že funguje nějaký fond? Jestli to tak je, proč se situace nelepší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Projekt Vzdělávání praxí

22:31 Vězeňská služba: Projekt Vzdělávání praxí

Od srpna 2025 probíhá realizace projektu „Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnanosti po propuštění z…