„Okamžitě zastavit očkování dětí mRNA vakcínami!“ Matematik alarmuje

07.11.2022 22:02 | Komentář

Očkování dětí mRNA vakcínami je ubližování vlastním dětem a mělo by být ihned zastaveno, říká matematik Tomáš Fürst z Univerzity Palackého v Olomouci. Lidé zodpovědní za toto kolosální selhání by měli podle experta stanout před soudem.

„Okamžitě zastavit očkování dětí mRNA vakcínami!“ Matematik alarmuje
Foto: Archiv UPOL
Popisek: RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D., Katedra matematické analýzy a aplikací matematiky, Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci

„Očkování dětí mRNA vakcínami proti covidu představuje mimořádně tragické selhání západní medicíny a státní správy,“ varuje Fürst. „Uvidíme, jak si české soudy poradí s otázkou, kdo nese odpovědnost za újmu na zdraví způsobenou dětem,“ dodává s tím, že podle údajů ve farmakovigilančních systémech se lze obávat, že poškozených bude dost na to, abychom se to dozvěděli.

Matematik připomíná, že už samotná registrační studie mRNA vakcíny pro děti ve věku pět až jedenáct let byla fraška. V tomto příspěvku se tématu věnuje podrobně. V souhrnu konstatuje, že registrační studie na dětech ve věku pět až jedenáct let nepřinesla evidenci, že benefit očkování převažuje nad rizikem. Z hlediska EBM medicíny založené na důkazech. Tedy tato vakcína pro děti neměla být vůbec povolena. FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) to však přesto udělal.

Anketa

Jste ještě schopni zajistit si dostatek kvalitního jídla?

16%
hlasovalo: 16317 lidí
„O několik měsíců později FDA dokonce schválil vakcinaci dětí od půl roku do pěti let! V tomto případě byla registrační studie ještě mnohem horší, podrobný rozbor je k dispozici zde. K dokreslení celé tragédie dodávám, že před několika týdny zařadilo americké CDC (Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí, pozn. red.) mRNA vakcínu proti covidu do doporučeného očkovacího schématu dětí. To sice neznamená, že je očkování touto vakcínou v USA povinné, ale například to znamená, že některé americké státy mohou odmítnout přijmout neočkované děti do státních škol,“ pokračuje odborník s tím, že v případě třetí dávky pro české děti od dvanácti let je to samozřejmě úplně stejné.

„Po přečtení výše uvedeného je už snad jasné, jak vypadala ‚odborná‘ debata ohledně očkování dětí. Neexistuje evidence, která by ukazovala, že benefity očkování dětí jakoukoliv vakcínou proti covidu-19 převažují nad riziky, a to ani v případě první, ani druhé, ani žádné další dávky,“ upozorňuje Fürst, podle kterého „v dějinách asi neexistuje precedens, kdy by nějaká civilizace takto šíleně ubližovala vlastním dětem“.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: nab

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

kampaň

Kde máte důkaz, že jsou všichni mimo vás ,,Putinovi užiteční idioti“? Nešíříte náhodu dezinformace, proti kterým paradoxně tak bojujete? A myslíte, že touto negativní kampaní docílíte něčeho pozitivního, třeba zklidnění politické situace v zemi? To je takový problém vést kampaň tak, že budete prezen...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Když budou útočit, schytají to ještě víc. Na Primě Ukrajinu moc nepotěšili

22:55 Když budou útočit, schytají to ještě víc. Na Primě Ukrajinu moc nepotěšili

Jak zajistit bezpečnou Evropu a bezpečné Česko a jak vyřešit válku na Ukrajině? Nejen o těchto klíčo…