„Opilé na pouťovém vozíku, odmítaly odejít.“ Napadené Ukrajinky. Nová verze

26.08.2023 10:26 | Monitoring

Kolotočář Zdeněk H. z Prahy, jenž zbil v Plasích v den pouti dvě Ukrajinky, a kterého poslal soud v pátek do vazby, popsal pro iDnes.cz, že se incident odehrál jinak. On i jeho rodina tvrdí, že konflikt vyvolaly alkoholem posilněné Ukrajinky. Ony uvedly, že je surově zbil jen pro jejich národnost.

„Opilé na pouťovém vozíku, odmítaly odejít.“ Napadené Ukrajinky. Nová verze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz, ilustrační foto

Kriminalisté Zdeňka H. za napadení dvou Ukrajinek obvinili z ublížení na zdraví a výtržnictví. Hrozí mu až pět let.

„Zdeněk balil dětský vláček, který se složí a pak se nakládá na vozík. Vzal auto a jel pro něj. Na vozíku ale seděly Ukrajinky, byly opilé a odmítaly vstát a odejít. Měly víc konfliktů na pouti, ani na ostatní atrakce je už nikdo z kolegů nechtěl pouštět. Místo aby vstaly a on mohl vlek zapřáhnout, tak začaly nadávat. Jak to dopadlo, nechápeme, Zdeněk nikdy nebyl nějaký násilník či útočník, vždycky věci naopak uklidňoval,“ líčí pro iDnes.cz příbuzný Václav B., majitel lunaparku Eden, který měl také na pouti v Plasích atrakce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč zřizovat nějako krizovou komisi?

Kdo by měl být jejím členem? Kdo by ji jmenoval? Na jak dlouho? A jestli se může sejít a rozhodovat nějaká komise, proč by nemohl i parlament? Nějak to nechápu a myslím, že by o zásadních věcech měli rozhodovat politici, které si volíme ne bůh ví kdo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dělal jsem s Ukrajinci,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseD , 26.08.2023 12:01:00
až a pár výjimek, nedodržují vůbec čas a termín, chodí zásadně pozdě, jsou drzí a ve volnu většinou chlastají. Teď, když jsou zde protěžovaní a jsou si toho vědomi, je to s nimi ještě horší. Vědí, že jsou prakticky nedotknutelní, dokonce víc než cikáni.

|  19 |  0

Další články z rubriky

Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

21:17 Bezpečná a barevná Paříž, vysílá Zelená. A český internet umřel smíchy

Paříž ochromily násilnosti. Oslavy triumfu PSG ve fotbalové Lize mistrů maji na kontě 219 zraněných …