„Smradlavý havloid“ Rejžek napadl herce kvůli kebabu. A šlo i o Zemana

22.10.2019 7:11

Český hudební i filmový kritik a novinář Jan Rejžek se vážně i nevážně zamyslel nad děním posledních dní. V nadsázce označil sám sebe za „smradlavého havloida“, server ParlamentníListy.cz za „žumpu“ a prezidenta Miloše Zemana za zdravého člověka, který se vrátil ze „čtyřdenního detoxu“. Herci Ivanu Vyskočilovi doporučil, aby se zavřel doma a vůbec nevycházel. Zde je důvod...

„Smradlavý havloid“ Rejžek napadl herce kvůli kebabu. A šlo i o Zemana
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jan Rejžek

Jan Rejžek se ještě jednou vrátil k pohřbu Karla Gotta, pro kterého prý truchlil celý národ, tedy až na pár „smradlavých havloidů“, jako je sám Rejžek, teolog Tomáš Halík a další. V tom všem smutku se ale objevila i dobrá zpráva. Prezident Zeman je zcela zdráv. Rejžek nepochybuje, že ošetřující lékaři dostanou státní vyznamenání za to, že se nám o prezidenta, tak dobře starají.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jan Rejžek o Vyskočilovi

Anketa

,,Člověk si musí rozmyslet. Buď bude dělat redaktora v ČT, nebo politiku," řekl o novinářích ČT Zaorálek. Řekl to správně?

98%
2%
hlasovalo: 10567 lidí

Pak se obul do herce Ivana Vyskočila, připomněl jeho minulost, přidal k tomu svůj názor na server ParlamentníListy.cz a zmínil islám i Tomia Okamuru.

V nekonečné soutěži o největšího idiota, který se prezentuje v estébácké Valentově žumpě Parlamentní listy, šel teď do čela herec Ivan Vyskočil. Zemanův laureát za oddanost a představitel významných rolí v normalizačních televizních seriálech jako Gottwald, Chlapci a chlapi nebo Velké sedlo pravil: ‚Nedávno jsem byl po druhé operaci kyčelního kloubu v Třeboni. A ejhle. už i tam jsou dvě bistra s kebaby. Ty si tam asi neotevřeli Češi, že? Jen důrazně nabádám k opatrnosti. nakonec můžu být rád, že některý z tamních kostelů není zatím proměněn v mešitu.‘ Důrazně opatrný Vyskočile, zavřete se při té hrůze z kebabů doma do sklepa s vepřoknedlozelo a uleví se vám. Nejlépe s Okamurou,“ napsal Rejžek na sociální síti Facebook.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Pak se rozhodl přidat pár řádek, které považoval za opravdu důležité. Protože si jich nevšímá bulvár, rozhodl se je připomenout sám. Požehnané osmdesáté osmé narozeniny oslavila šansoniérka Hana Hegerová, sedmdesáté sedmé narozeniny oslavil evangelický farář a písničkář Sváťa Karásek a o tři roky mladší farář Miloš Rejchrt. Všechny zmíněné má prý Rejžek velmi rád.

„Ano, oba věčně ožralí chartisti, jak píše anonymní stoka. Mám je moc rád,“ uzavřel svůj text hudební a filmový kritik.

Jan Rejžek o Vyskočilovi

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

13:35 Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

Analytik Roman Máca z neziskovky Institut pro politiku a společnost se vysmívá bývalé reportérce TV …