„Vy jste říkala, že se budete ptát na prezidentské volby. Tenhleten Bakalův šunt. Zase začínáte s tím vaším hnusem!“ Drtinová neskutečně vytočila Okamuru

27.1.2018 6:58 odp.

Daniela Drtinová z DVTV po těsném vítězství Miloše Zemana zpovídala předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru. Celý rozhovor skončil Okamurovou prosbou, „aby ho už nikdy neobtěžovala média tuneláře Bakaly“.

„Vy jste říkala, že se budete ptát na prezidentské volby. Tenhleten Bakalův šunt. Zase začínáte s tím vaším hnusem!“ Drtinová neskutečně vytočila Okamuru
Foto: ReproFoto: Facebook
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura.

Moderátorka DVTV Daniela Drtinová se chtěla předsedy SPD Tomia Okamury zeptat, jak se cítí po těsném vítězství Miloše Zemana. Okamura oznámil, že má horečku, není mu dobře a nechce s médii Zdeňka Bakaly komunikovat. Drtinová připomněla, že internetová televize DVTV je samostatným subjektem.

Okamura nakonec přece jen odpověděl. Řekl, že vítězství Miloše Zemana přivítal. Ocenil také, že se prezident Miloš Zeman přihlásil k posilování prvků přímé demokracie, čímž souzní s programem SPD. Prozradil také, že od prezidenta Zemana dostal nabídku na tykání a této nabídky hlavy státu si velmi váží.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Drtinová se posléze Okamury zeptala, jak to vidí s případnou vládní spoluprací s hnutím ANO? Okamura konstatoval, že probíhají rozhovory mezi parlamentními subjekty. Drtinová připomněla, že někteří členové Babišova ANO označili SPD za extremistické hnutí. Okamura Drtinové doporučil, aby se na názor zeptala spíše oněch členů hnutí ANO.

Novinářka však chtěla zůstat u tématu a připomněla mu, že hovořil v minulosti např. o nacistickém táboru v Letech tak, že se tam mohli lidé pohybovat relativně volně. A v tu chvíli se Okamura rozzlobil.

„Já mám horečku 39, vy jste řekla, že se budete ptát na otázku ohledně prezidentské volby. Takže tenhleten Bakalův šunt, placenej Bakalou tunelářem,“ rozčiloval se Okamura a nechal myšlenku nedokončenou. „Já jsem vám říkal, paní Drtinová, že za mnou už nikdy nemáte chodit. Vy jste mě tady opět podvedla, když jste se... Já jsem vám řekl, že mám horečku a že je mi špatně, a vy jste se chtěla ptát na prezidentskou volbu. Zase začínáte s tím vaším hnusem,“ rozčílil se Okamura.

„Už za mnou nikdy nechoďte, nikdy už mě neobtěžujte vašimi dotazy,“ toto si nahrajte, prosím, požádal. A posléze zopakoval, že si už nepřeje být obtěžován.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mpTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mainstream by s ním měl problém... Krameriovu cenu získal Martin Nezval. Z jeho knihy zamrazilo i Baštovi

21:02 Mainstream by s ním měl problém... Krameriovu cenu získal Martin Nezval. Z jeho knihy zamrazilo i Baštovi

„Je třeba intenzívně uvažovat, jak snížit průměrnou inteligenci nadbytečného lidstva, aby se dalo ef…