A dost! Novináři Janku Kroupovi došla trpělivost s útoky Babiše. Nyní detailně popsal, jak to bylo s Jourovou

24.11.2018 8:21 | Zprávy
autor: vef

Novinář Janek Kroupa se ohradil otevřeným dopisem proti, dle jeho slov, neustálým a nepravdivým útokům premiéra Andreje Babiše (ANO). „Žádám premiéra Babiše, aby své potíže neřešil tím, že bude lhát o mně a mé práci,“ poznamenal.

A dost! Novináři Janku Kroupovi došla trpělivost s útoky Babiše. Nyní detailně popsal, jak to bylo s Jourovou
Foto: Screen: FTV Prima
Popisek: Premiér Andrej Babiš v pořadu Názory bez cenzury.

Ve čtvrtek v pozdních hodinách si Babiš postěžoval na sociálních sítích na Český rozhlas. Ten prý, podle jeho slov, vystřihl některé úseky z rozhovoru. Hlavně prý ty, kde předseda vlády hovořil o investigativním novináři a redaktoru rozhlasu Janku Kroupovi. Právě toho v posledních dnech často zmiňuje v jisté paralele s údajným únosem jeho syna Andreje Babiše mladšího, aby poukázal na to, co jsou lidé na základě vymyšlených lží schopni udělat.

Psali jsme ZDE.

„Paní Jourová, kterou jsem dneska potkal, byla na základě vymyšlené lži redaktora Českého rozhlasu, Janka Kroupy, vzata do vazby a její dcera měla obrovské a stejné problémy. A kdo se jí za to omluvil?“ ptal se nazlobený Babiš již před týdnem. „A tenhle redaktor údajně chodí kolem baráku mojí starší dcery, která byla u výslechu,“ vypálil Babiš na Kroupu. Toho zmínil i při včerejší schůzi o vyjádření nedůvěry vládě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…