Aňa Geislerová: Vedu kampaň, Babiši! Martha Issová: Dělaj si z nás... Pavel Liška: Voni to neustojej

22.05.2019 7:22

Na včerejší demonstraci za nezávislou justici nemohli chybět herci, kteří se proti Babišovi a Zemanovi vymezují, jako je Anna Geislerová, Martha Issová, Pavel Liška, Lenka Krobotová a Jiří Macháček. A Anna Geislerová potvrdila slova premiéra. „Ano, my vedeme kampaň,“ přiznala herečka. A dodala s jistotou, že tato kampaň bude úspěšná.

Aňa Geislerová: Vedu kampaň, Babiši! Martha Issová: Dělaj si z nás... Pavel Liška: Voni to neustojej
Foto: Repro Facebook
Popisek: Herečka Anna Geislerová na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii
reklama

Jako první hovořila Anna Geislerová, která dala překvapivé prohlášení. „Já vás tady zdravím. Je to strašně hezký a strašně smutný, že se tady takhle potkáváme. Chci říct jednu věc. Z úst jednoho člověka, o kterým se tady tak nenápadně bavíme celou dobu, jsem slyšela, že prý je vedena kampaň. A já bych to tady chtěla potvrdit. Ano, my vedeme kampaň. Vedeme kampaň za odstoupení trestně stíhaného estébáka, kampaň za nezávislou justici, kampaň za ochranu životního prostředí, ne za ochranu vlastního podnikání, a říkám jednu věc, Andy, ta kampaň bude úspěšná. Bude! A proto jsme tady. Děkuju.“

Anketa

Chcete, aby premiér Babiš odstoupil, jak žádali demonstranti na Václaváku?

12%
88%
hlasovalo: 24860 lidí
Následovala herečka Martha Issová, známá z videa Přemluv Bábu. „Já vás všechny strašně ráda vidím. Strašně ráda. A před pár dny jsem se koukala na rozhovor s hokejistou Jakubem Voráčkem, který na otázku, co si myslí o současné české vládě a prezidentovi, odpověděl: No, já si myslím, že si z nás dělaj... a pak řekl jedno sprostý slovo, který teď nechci opakovat, ale myslím si to samý. A myslím si, že jediná cesta z toho je aktivní občanská společnost, která svým politikům bude připomínat, že oni jsou tady kvůli nám. Oni jsou naši zástupci, a když nás budou zastupovat špatně, tak nás zastupovat nemůžou. My jim budeme připomínat, že je bedlivě sledujeme, vidíme a vždycky po nich budeme chtít, aby byli odpovědní za svý činy. A nepřestaneme s tím, dokud se věci nezačnou měnit nějak k lepšímu. Děkuju vám, je to fantastický, nesmíme s tím přestat!“ pronesla.