Austrálie lapá po dechu: Řekl třiceti migrantům, ať to neničí. Byl zkopán, podupán na hlavě, a nakonec si ti migranti vytáhli pásky z kalhot...

24.12.2016 14:05

Poté, co dva dělníci okřikli skupinu několika desítek migrantů, kteří ničili oplocení u záchranářského klubu, nečekali, co může následovat. S jedním z nich měli po útoku možnost hovořit i novináři express.co.uk. Ti jej také pobitého natočili na nemocničním lůžku.

Austrálie lapá po dechu: Řekl třiceti migrantům, ať to neničí. Byl zkopán, podupán na hlavě, a nakonec si ti migranti vytáhli pásky z kalhot...
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Obchody v Německu čelí nájezdům migrantů pravidelně

Dělník Andrew hovořil o třiceti mladých migrantech jako o stádu zvířat. „Byli jako divoká zvěř," uvedl doslova. Jeho slovům podle všeho předcházelo pouhé napomenutí, aby na známé australské pláži neničili vybavení výše zmíněného klubu. Poté, co je měli okřiknout, se prý rozpoutal brutální útok. Jak Andrew dopadl, je patrné z obrázku. Podlitiny na očích, oteklé tváře a dlouhodobě vynucený pobyt na nemocničním lůžku. „Bylo jich asi třicet a zaútočili na mne všichni současně," popsal v notně zbídačeném stavu mladý muž svůj děsivý zážitek. „Jen jsem jim řekl, ať opustí to místo, bylo to jako v divoký přírodě. Zaútočili na mne úplně současně," lze parafrázovat další z jeho ošklivých zážitků.

Podle škály zranění skupina migrantů jednadvacetiletého mladíka kopala do hlavy, dupala po něm, a nakonec jej sešvihala pásky. Poté byl převezen do nemocnice.

Policejní inspektor Jason Kelly k otřesnému útoku řekl: „Chci ujistit společnost, že to, co se oběma mužům stalo, není přijatelné." Server express.co.uk ještě shrnul, že před několika lety místní obyvatelé Melbourne byli doslova terorizování skupinami súdánských mužů, kteří měli přepadávat, loupit, napadat, krást auta a taktéž znásilňovat.

„I ten nejmírumilovnější člověk se musel nasrat, když tu hrůzu viděl, a ti marxističtí vůdcové v Bruselu přijdou s něčím takovým, jako je další omezení práv občanů. Kdo tady rozdmýchává rasovou a etnickou nenávist? Ti, kteří volají po omezení a zastavení přílivu migrantů, nebo ti, kteří neustále omezují práva nás, Evropanů, ve prospěch jiných. My, původní obyvatelé, si musíme nechat líbit, že „frustrovaní přivandrovalci“ znásilňují a vraždí ženy, že prosazují zákaz vepřového, že my musíme neustále ustupovat jejich požadavkům, a navíc se nechat vraždit jako ovce. V rámci politické korektnosti se buď o těchto jejich činech musí mlčet, nebo říkat, že to byl čin pomatence nikterak nesouvisející s migrací,“ sdělil v souvislosti s útoky ze strany migrantů generálmajor v záloze Hynek Blaško.

Bylo toho víc

Zpět do Evropy. Německá policie v Kolíně nad Rýnem také údajně dostala rozkaz. Z vysokých míst přišel oběžník, ve kterém bylo napsáno, že se nemá psát o znásilnění. Podle policistů se jednalo o přání ministerstva vnitra, aby bylo toto slovo vyškrtnuto ze všech záznamů o silvestrovských útocích. Kolínská policie tvrdí, že po hromadných útocích ze silvestrovské noci oběhla všemi odděleními zpráva, ve které stálo, jak se má o útocích informovat. Hlavně nikde nepsat nic o znásilnění.

Anketa

Podporujete zřízení útvaru ministerstva vnitra, který má rozkrývat dezinformace a propagandu?

hlasovalo: 11983 lidí
Newsletter nadepsaný „znásilnění, sexuální obtěžování, krádeže, spáchané velkými skupinami cizinců“ tak byl prvním náznakem toho, jaký povyk celá událost vyvolá v médiích. Podle kolínských novin Express volalo na místní policejní stanice kontrolní centrum státní policie s tím, že mají buď stáhnout svoje reporty, či v nich vynechat slovo „znásilnění“. Státní policie to přitom podala jako přání zemského ministra vnitra Ralfa Jägera.

Jak navíc ParlamentníListy.cz informovaly v sobotu, teprve čtrnáctiletá dívka byla podle amerického serveru Breitbart znásilněna v Německu. Útočník, dvaadvacetiletý Afghánec, byl zatčen. K události došlo před týdnem. Ve stejnou dobu, jak uvedl Berliner Kurier, došlo i k dalšímu znásilnění. V něm figuruje třicetiletý Maročan a čtyřiadvacetiletá dívka. K jednomu z útoků mělo dojít minulou neděli ve známém baru „99 Cent“ v Hamburku. Čtyřiatřicetiletý Maročan měl sledovat dívku (24) na toaletu, kde ji znásilnil a zbil. Té se nakonec podařilo uniknout a poprosit o pomoc přátele. Podle Berliner Kurier se mladík pokusil o útěk, ale policie jej zatkla. Jak informovaly německé noviny, muž neměl problémy se zákonem poprvé. Před třemi týdny měl být propuštěn poté, co ukradl mobilní telefon.

Tutéž neděli v Durynsku na jihu Německa mělo dojít k dalšímu znásilnění, v němž figuruje žadatel o azyl. V tomto případě podle serveru Breitbart figuruje teprve čtrnáctiletá dívka. Stránky mimochodem v titulku uvedly, že jde o nejmladší oběť znásilnění. K sexuálnímu útoku podle dostupných informací došlo v parku. Jak poznamenává web, jen hodinu před incidentem policie zastavila tohoto imigranta, který šel se svou obětí, ale vzhledem k tomu, že neshledala nic podezřelého, jej nechala „s tímto dítětem“ odejít.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

20:46 „Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

Super zpráva. Tak okomentoval lídr krajských voleb a nynější náměstek hejtmana Moravskoslezského kra…