Autor písně o ruském švábovi na Hradě chce svatořečit Andreje Babiše

18.04.2019 22:10 | Zprávy
autor: rak

Bavič a zpěvák Quido MC, působící na platformě youtube, který si dlouhodobě dělá legraci z Babiše a Zemana, o němž napsal i svou nejslavnější píseň Ruský šváb (podle J. Rejžka nejlepší česká píseň roku 2014), na svém kanále vydal nové předvelikonoční video. V exponovaném videu hovoří o pronásledování jistého čelného českého politického představitele a vyzývá kardinála Duku k návrhu na svatořečení této osoby.

Autor písně o ruském švábovi na Hradě chce svatořečit Andreje Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„Drahý pane prezidente, milí soukmenovci, havlisticko-iluminátská spiklenecká sebranko a dnes také vy, drahý pane kardinále Duko,“ započal své video Quido a načal, o čem bude hovořit: „Chtěl bych vám dnes, v tomto slavnostním předvelikonočním čase vyprávět o utrpení člověka, člověka dobrého, pronásledovaného nepochopením, ranami a zlostí, který to s lidmi myslí dobře a přitom čelí spiknutí apokalyptických rozměrů.“

„Už od malička čelil nepochopení a ústrkům od některých svých bližních, i když měl na pískovišti ty nejkrásnější bábovičky, vždycky se našel někdo, kdo mu je rozdupal, zpravidla to byl divný ironický chlapeček s brejličkami, který byl z Čech, za což se upřímně stydím,“ pokračuje.

A začíná naznačovat, o koho že jde: „V době budování socialismu, kdy vynikali jen ti nejlepší a ještě neexistovala protekce, se prosadil v náročném zahraničním obchodě, ba dokonce mu byly svěřovány kufry s penězi, které převážel.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…