Babiš: Nechtěl jsem, aby byl Ondráček zvolen. Navrhnu jeho odvolání. Proč vlastně nezakázali KSČM?

04.03.2018 19:48 | Zprávy
autor: nab

V pátek zvolila Sněmovna předsedou komise pro kontrolu GIBS komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, proti čemuž se premiér v demisi Andrej Babiš vymezil už koncem roku. „Teď tady musíme řešit, že komunista, který mlátil studenty na Národní třídě, je předseda nějaké komise,“ zoufal si na svém Facebooku premiér, který prý bude každopádně žádat Ondráčkovu omluvu, nebo rezignaci.

Babiš: Nechtěl jsem, aby byl Ondráček zvolen. Navrhnu jeho odvolání. Proč vlastně nezakázali KSČM?
Foto: Screen: FTV Prima
Popisek: Premiér Andrej Babiš v pořadu Partie.

„Jsem proti tomu, aby byl právě tento člověk předsedou komise. Tečka,“ zahájil svůj text na Facebooku Andrej Babiš, který si zároveň oddechl, že v komisi pro kontrolu GIBS sedí zástupci téměř všech parlamentních stran a Zdeněk Ondráček tam naštěstí nebude sedět sám a rozhoduje se ve většině. „Dohodou všech stran, bohužel, Sněmovně připadla pozice předsedy na KSČM. Ti nominovali Zdeňka Ondráčka. Byli jsme proti. Třikrát nebyl zvolen, žádali jsme je, ať nominují jiného kandidáta, nevyhověli nám,“ připomněl své zadostiučinění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…