Bartoš věří ve vyšší účast v evropských volbách, jsou důležité

24.05.2019 18:44

Předseda Pirátů Ivan Bartoš věří ve vyšší účast v evropských volbách, než byla v minulosti. Nynější vybírání europoslanců označil za velmi důležité. Rozbití evropského projektu není v zájmu Česka, zdůraznil před novináři Bartoš poté, co dnes odevzdal svůj hlas v jedné z volebních místností v Praze 2.

Bartoš věří ve vyšší účast v evropských volbách, jsou důležité
Foto: archiv I. Bartoš
Popisek: Předseda Pirátů Ivan Bartoš

Šéf Pirátské strany poukázal na problémy kolem Brexitu a na aktivity populistických a protievropských stran. „A to je do budoucnosti nebezpečné, Evropa je zárukou míru a prosperity. Do Evropy by měly jít strany liberální, demokratické a musíme tady tomu dát jasnou stopku. Rozbití evropského projektu není v zájmu České republiky,“ uvedl jasně.

Evropa se podle Bartoše musí zabývat migrační krizí, ochranou společných hranic, daňovými ráji nebo klimatickou krizí. „Tohle se dá řešit pouze na úrovni celé Evropy,“ míní předseda Pirátů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

19:41 Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

Publicista Jiří Peňas, který se na webu Echo24 věnuje kultuře, napsal pár řádek o odvolaném řediteli…