Bezpečnostní web: Poche jezdil na dovolenou se zadrženým Burešem. Europoslanec kontakty odmítá

30.08.2018 13:21 | Zprávy

Security magazín již dříve informoval, že policie zadržela Radima Bureše, bývalého pracovníka Národního bezpečnostního úřadu. Tento krok by prý mohl mít neblahý vliv na europoslance Miroslava Pocheho, který se nyní od Bureše distancuje. Server Security magazín nyní přichází s další zajímavostí.

Bezpečnostní web: Poche jezdil na dovolenou se zadrženým Burešem. Europoslanec kontakty odmítá
Foto: repro ČT, tan
Popisek: Miroslav Poche

Že je Radim Bureš napojen na pražskou ČSSD, se prý všeobecně ví. Policie má však podle Security magazínu zdokumentováno, že Bureš jezdil na dovolenou právě s Miroslavem Pochem, Petrem Dolínkem a dalším sociálním demokratem Filipem Smolou. To však Poche popírá. „Já jsem pana Bureše několik let neviděl,“ sdělil Poche magazínu.

Zajímavostí je, kdo dovolené platil. Podle policejního zdroje Security magazínu dovolenou na Mallorce zaplatil Český svaz cyklistiky, který měl dostávat sponzorské dary z magistrátu hlavního města Prahy.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Benešovy dekrety

Jak přesně pomáhal jak tvrdíte prezident obejít rodu Lichtenštejnů Benešovy dekrety? Nic o tom nevím a zajímalo by mě to. A jak je vůbec možné, že se dají obejít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

22:32 Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

Předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Petr Sokol (ODS) v Interview ČT24 reagoval na va…