Bulvár vypustil „poslední společné foto“ Andreje Babiše mladšího s rodinou v ČR

16.11.2018 11:01

Ještě loni se premiérův syn Andrej Babiš mladší pohyboval v Česku na farmě Čapí hnízdo. Fotografie, které zveřejnil server Blesk.cz ukazují, že to bylo u příležitosti svatby, když šel za svědka svému otci, šéfovi hnutí ANO Andreje Babiše, který si bral jeho tenkrát dlouholetou partnerku Moniku. Tři měsíce poté pak Babiš junior odletěl na Krym.

Bulvár vypustil „poslední společné foto“ Andreje Babiše mladšího s rodinou v ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš s družkou Monikou slaví volební úspěch
reklama

V době, kdy se ženil otec Andreje Babiše mladšího, už prý byl dle e-mailů, které kdysi poslal Blesku, v péči odborníků. Mezi hosty, kterých byly zhruba dvě stovky, nechyběla ani psychiatrička Dita Protopopová, která jej léčila, a její muž Petr Protopopov, jenž měl Babišova syna na starost a podle nejnovějších vyjádření mladého Babiše byl zodpovědný za jeho únos. 

Je možné, že kvůli svému zdravotnímu stavu se pohyboval Babišův syn na veselce pouze na jejím začátku, jelikož na dalších snímcích ze svatby jeho otce již k vidění není. Zveřejněné snímky tak můžou být těmi posledními v rámci společných fotek s rodinou z Česka. Svatba se totiž konala v červenci 2017 a jen o tři dny později se syn premiéra oficiálně ocitl na seznamu jedenácti lidí obviněných kvůli machinacím, díky nimž měla farma nezákonně získat padesátimilionovou dotaci, poté odjel.

A stalo se tak údajně proto, aby byl Babišův nemocný syn ochráněn;  Protopopov jej údajně vzal na Rusy okupovaný Krym. Od té doby se na základě dostupných informací do Česka nevrátil. Jestli se v průběhu doby se svým otcem setkal, jasné není. Reportérům, kteří ho vypátrali ve Švýcarsku, přiznal, že k Čapímu hnízdu něco podepsal, ale neví co, a že se cítil být unesen, což rozpoutalo doslova mediální bouři, která nyní otřásá současnou vládou v základech.

Původní zdroj ZDE

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Hamáčkovo krvavé peklo..." Volnému otrnulo. Po zásahu policie. A těm druhým taky

18:21 ,,Hamáčkovo krvavé peklo..." Volnému otrnulo. Po zásahu policie. A těm druhým taky

Neděle je ve znamení demonstrací proti opatřením současné vlády. A Babiš s Hamáčkem z toho nebudou n…