Černá tlamo, korytáři. Dominik Feri si povídal s „fanouškem“

14.09.2016 10:50

Zlobu občanů na politiky nedávno na vlastní kůži pocítil teplický radní za TOP 09 Dominik Feri. Značně rozezlený uživatel Facebooku mu zaslal zprávu, v níž ho nevybíravým způsobem tituloval jako „zkurveného politického korytáře“. Podle Feriho je to ale značně zkreslená představa.

Černá tlamo, korytáři. Dominik Feri si povídal s „fanouškem“
Foto: Archiv DF
Popisek: Dominik Feri, radní města Teplice

„Snad si nemyslíš, že když mě nabonzuješ, černý debile, a zajistíš bloknutí profilu, že mně bude Facebook a ta tvoje tlama chybět!“ rozezlil se na teplického zastupitele Miroslav Stuška.

Zpráva, kterou tento uživatel Facebooku zaslal Ferimu, se takovými urážkami jen hemží. Teplický zastupitel je titulován jako „negr“, „čurák“ či „debil“. Stuška navíc míní, že Feri šel do politiky kvůli penězům. „Jsi jen zkurvený politický korytář. Nic víc, nic míň. Najdi si pořádnou práci, ty eso,“ doporučil mladému politikovi.

S takovými závěry Feri zásadně nesouhlasí. „Odměna za výkon mé funkce je 7135 Kč,“ vysvětlil Stuškovi. „Nejen, že jsem negr, ale ještě k tomu debilní negr, kterej si není schopnej najít ani pořádný koryto,“ dodal ironicky.

Konverzaci si Feri následně vyfotil a uveřejnil ji na svém facebookovém profilu, kde si posteskl, že lidé mají o výkonu funkce komunálního politika značně zkreslené představy.

„Z iluze, že politik = 150 tisíc měsíčně, služební auto a šňupání koksu z břicha striptérek, pramení u mnoha lidí nenávist k politikům a politice jako takové. Fakt, že na každé z více než 6 tisíc obcí pracují politici za podmínek mírně jinejch, každej samozřejmě přehlíží,“ uvedl Feri.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU

4:42 Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU

Z PROFILU Prezident Miloš Zeman opět zodpověděl dotazy, které mu přímo položili čtenáři Parlamentníc…