Chomutovská policie obvinila muže kvůli ovlivňování voleb

01.10.2018 14:10 | Zprávy

Chomutovská policie obvinila šestadvacetiletého muže z Teplic kvůli možnému ovlivňování voleb. Podle kriminalistů nabízel úplatu s úmyslem ovlivnit výsledek říjnových voleb do zastupitelstva obce na Chomutovsku. Volební kampaň sleduje také policie v Mostě či Ústí nad Labem, píše ČTK.

Chomutovská policie obvinila muže kvůli ovlivňování voleb
Foto: chomutov-mesto.cz
Popisek: Chomutovské náměstí

V krajském městě se objevily informace, že na kandidátce hnutí Čisté Ústí jsou jména lidí, kteří o tom nevěděli.

Muže z Teplic policisté viní z maření přípravy a průběhu voleb a referenda. „Přečinu se dopustil tím, že poskytl úplatu jiným osobám v souvislosti s výkonem volebního práva u voleb do zastupitelstva obce v okrese Chomutov, které se budou konat 5. a 6. října, s úmyslem ovlivnit tak výsledek těchto voleb,“ uvedla na webu chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Obrana

Nejsem pro, aby ministerstvo obrany mělo SPD. Ani aby byl třeba Turek ministr čehokoliv. Ale není teď jediná šance, jak tomu zabránit, dohodnout se s ANO? Dřív jste s ním už přeci vládli, tak proč ne znovu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

19:29 Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

Grilovaný celer za 560 korun, švestkové knedlíky za 285 korun, grilovaná klobása za 245 korun. I tak…