Ten pro ČT uvedl, že sexuální menšiny jsou oproti heterosexuálům dvakrát náchylnější k depresím, úzkosti a závislosti na návykových látkách a až čtyřikrát náchylnější k pokusům o sebevraždu. Až jeden ze tří příslušníků sexuálních menšin v USA prý někdy o sebevraždě uvažoval. Pachankis to zdůvodňuje stresovými podněty, kterým jsou údajně sexuální menšiny vystaveny. Tvrdí, že jsou jim dotyční vystaveni již od útlého věku a stresory se začnou vyvíjet, když společnost tyto jedince začne označovat za jiné. Pocit odlišnosti prý může začít v šesti až osmi letech a k jeho zpracování dochází během dospívání nebo těsně po dosažení dospělosti.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Čt24 , homosexualita , Rusko , LGBT , Pitoňák
autor: kas
jmenování premiéra
Dobrý den, sledoval jsem vás včera na CNN, kde jste se vyjadřoval k tomu, koho by prezident měl nebo neměl jmenovat premiérem. Jestli o tom rozhoduje prezident, tak k čemu jsou volby? Neměl by na základě výsledku dostat vítěz šanci sestavit vládu? Protože jestli ne, tak jsou podle mě zbytečné. A jes...
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková