Citlivé info o synovi Danuše Nerudové. Smí se to? Rozhořel se boj

18.07.2025 19:25 | Monitoring
autor: Naďa Borská

Syn europoslankyně Danuše Nerudové kritizoval politickou konkurentku své matky. Jiná politička to nevydržela a prozradila, že Filip ani nemá maturitu.

Citlivé info o synovi Danuše Nerudové. Smí se to? Rozhořel se boj
Foto: Repro: Instagram
Popisek: Filip Neruda, syn europoslankyně Danuše Nerudové

Filip Neruda, syn europoslankyně Danuše Nerudové, aktivně komentuje politiku na sociálních sítích a rád používá ostrá vyjádření. Nedávno si stěžoval, že ho Jana Maláčová, předsedkyně Sociální demokracie, na sociální síti zablokovala poté, co ji kritizoval za to, že její strana dělá komunistům užitečné idioty. Na síti X to okomentoval slovy „Neunesla to“.

 


Jeho příspěvek však vyvolal vlnu reakcí. Diskutující poukázali na to, že jeho matka Danuše Nerudová dělá totéž – blokuje uživatele, jejichž komentáře se jí nelíbí nebo je považuje za „závadné“.

„Filip Neruda – influencer bez maturity, zato s velkým egem,“ napsala na svém facebookovém profilu Petra Rédová, zastupitelka Jihomoravského kraje a kandidátka hnutí Stačilo! v letošních parlamentních volbách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Když postiženeho syna p. Babiše, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseAlena F. , 18.07.2025 19:53:00
tahali novináři, Klusák, Džamila atd. mediální stokou, tak to soudružce Nerudové a jejím podporovatelům nijak nevadilo. Čt to vysílala jak divá

|  22 |  0

Další články z rubriky

Žádný strach. Válka Babiše se Seznamem zuří i po žalobě

8:00 Žádný strach. Válka Babiše se Seznamem zuří i po žalobě

Zbabělá média se tváří jako nezávislá, ale straní bývalé Fialově pětikoalici, od které dostávala běh…