Čuráku, vožralý prase, zalez do Konvičky. Totální hádka Jana Rejžka s rockerem Brichtou, odmítajícím běžence. Čtěte a počítejte sprostá slova

01.01.2016 17:55

Ostrá slova padla z úst hudebního kritika Jana Rejžka na zpěváka Aleše Brichtu. Vše začalo před třemi dny, kdy se Rejžek pustil do Brichty za to, že se zastal hlavy státu prezidenta Miloše Zemana za jeho vánoční poselství, kdy doporučil jeho kritikům, ať jdou raději tam, kde šukají domácí zvířata.

Čuráku, vožralý prase, zalez do Konvičky. Totální hádka Jana Rejžka s rockerem Brichtou, odmítajícím běžence. Čtěte a počítejte sprostá slova
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jan Rejžek

Nyní Rejžek Brichtu nazval na facebookovém profilu svazáčkem, co jezdil pokorně na festival angažované bolševické písně do Sokolova. „Je historicky co... Podvodník,“ dodal. Na sokolovský festival útočí i v dalších vzkazech. „A co festival politické písně v Sokolově, odvážný vlastenče, když jde o tu paměť? A chodils k volbám, svazáčku, chodil? Tak laskavě zalez do Konvičky, bojovníku!“ vyzval Rejžek Brichtu. 

Ten se však nedal. „No vidíš, blbečku. A ani nevíš, co bylo za poprask, když jsme tam v osmdesátým čtvrtým jedinkrát byli a zpívali s Arakainem ‚Dík, pane Amerika‘. Já na rozdíl od tebe nechodil na estébácký srazy … Františka Kanečka,“ napsal Brichta. 

Rejžek však vzápětí přitvrdil: „Čuráku, odvaha velká, a pak jste si s esesmákama typu Šloufa zazpívali na pódiu Píseň práce. Di do hajzlu, kolaborante.“

„Je smutné být zakomplexovaným senilním dědkem, ze kterého už mají bývalí přátelé jen srandu. Za život si nedokázal nic, jen občas někoho urazit. To musí být hořké. Až je tě člověku líto,“ zakončil Brichta konverzaci. 

V minulých dnech Rejžek na Brichtu zaútočil již jednou, především v souvislosti s jeho protiimigračními glosami na Facebooku. „Už vím, co je ideové spojení roku. Bojovník proti islámu Aleš Brichta a jeho koncerty s Alexandrovci,“ uvedl. 

Brichta kromě protiimigračních postojů má i postoje proti sluníčkářům, tedy těm, kteří je vítají. „Od mládí jsem měl jasno, komu fandím. Pro mě byl vždycky ten správnej Vinetou, kterej bránil svoji zemi a svůj lid, a ne prospěchář Santer,“ uvedl. 

„Sluníčkářům“ věnoval i svou hlubší úvahu: „Je smutné, že sluníčkáři, stejně jako my všichni ostatní, jsou jen figurky na šachovnici v partii, kterou hrají úplně jiní hráči. Hloupějším to ještě nedošlo, chytřejší se v té hře snaží alespoň nějak smysluplně prožít svůj vlastní život.“ Na to mu na Facebooku odpověděl právě Jan Rejžek, kterého téma „figurek“ přivedlo ke vzkazu, který je rovněž spojen s festivalem v Sokolově: „Kokote, proč jsi byl figurka na šachovnici ÚV SSM, když ses cpal na festival do Sokolova?“ Podrobněji jsme informovali ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Začalo se to „mydlit“ v Německu: Kurdové a Turci v sobě. Hoří mešity, obchody i kebabárny

9:12 Začalo se to „mydlit“ v Německu: Kurdové a Turci v sobě. Hoří mešity, obchody i kebabárny

Kurdské a turecké čtvrti v Německu začínají připomínat počátek občanské války. Překladatelka a publi…