Dcera Stanislava Grosse zvažuje, že ujede kvůli Zemanovi pryč

29.01.2018 12:41

Dcera zesnulého sociálnědemokratického premiéra Stanislava Grosse Denisa zvažuje pobyt v zahraničí. Až natolik ji rozlítily volební výsledky. Píše o tom server Expres.cz.

Dcera Stanislava Grosse zvažuje, že ujede kvůli Zemanovi pryč
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslední rozloučení s bývalým premiérem Stanislavem Grossem v kostele Královské kolegiátní kapituly sv. Petra a Pavla na Vyšehradě

Denisa Grossová, starší dcera Stanislava Grosse, zvolení prezidenta Miloše Zemana znovu do funkce nese nelibě. Na facebookovém profilu svého přítele Robina Puškáše dokonce přemýšlí o emigraci. 

Puškáš totiž po zveřejnění výsledků na svůj profil napsal, že je to jen další důvod, proč raději zůstat pěkně dlouho v zahraničí. Denisa mu velmi záhy odpověděla: „Ach jo. Jedeme všichni,“ řekla. Jedna z kamarádek jí pak napsala, že je rozhodnutá odcestovat. Grossová v tu chvíli s doplněním srdíčka vyzvídá kam. 

  • Původní text ZDE

Jak konstatuje server Expres.cz, na počátku politické kariéry jejího otce přitom byl právě on politickým chráněncem Miloše Zemana. Ten byl dokonce Grossovým na svatbě za svědka. Gross byl i ministrem vnitra v Zemanově vládě. Následně však Zeman na Grosse zanevřel, a to poté, když jej mladý politik nepodpořil v prezidentské volbě.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

22:08 Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně r…