Diskusní pořad Petra Žantovského Pražská kavárna je zpět

31.03.2021 21:15

Od června 2016 do podzimu 2018 vysílala TV Praha každý týden diskusní pořad Petra Žantovského s lehce ironickým názvem Pražská kavárna. Zhruba po dvou letech se její autor rozhodl oživit tuto onehdy populární rozpravu s významnými osobnostmi české politiky a společnostmi na svém kanále na YouTube a na své webové stránce.

Diskusní pořad Petra Žantovského Pražská kavárna je zpět
Foto: Pražská kavárna
Popisek: Diskuzní pořad Petra Žantovského Pražská kavárna
reklama

„Smyslem tohoto setkávání je,“ jak řekl autor, „otevírat nadčasová témata, neomezovat se krátkým prostorem (v TVP to bylo dvacet minut) ani vnucenou periodicitou. Další díl zkrátka vznikne, až bude dobrý host, s nímž bude mít smysl si popovídat tak, aby se divák něco dozvěděl. Ladění pořadu bude přívětivé, přátelská rozprava, žádný rádoby investigativní výslech, jak je dnes v televizích zvykem. To jen dělá neurotickou atmosféru a informační výsledek je obvykle nulový.“

Prvním hostem obnovené Pražské kavárny byl emeritní prezident Václav Klaus. Rozhovor trval něco přes hodinu, proto byl rozdělen na dva díly.

Pokud byste chtěli přispět na výrobu dalšího dílu Pražské kavárny (pořad ani autor nemají žádné sponzory, pořad vzniká ve vlastní režii), pak to lze uskutečnit na č. ú. 0476613013/0800, heslo Pražská kavárna. Když pak dárce napíše autorovi e-mail, obdrží od něj jednu z jeho knih s věnováním.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

16:06 A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

„Zřejmě jeho jediný program je Antipirát. Z tohoto pohledu to ukazuje, že spíše úplně rezignoval na …