Dítě zabité Afričanem: Z AfD přišly mrazivé informace

30.07.2019 14:21

Dvaatřicetiletý německý poslanec zvolený za Alternativu pro Německo (AfD) Johannes Huber se na sociální síti Twitter vyjádřil k úmrtí osmiletého chlapce na frankfurtském vlakovém nádraží. Poslanec má za to, že malého chlapce usmrtili kancléřka Angela Merkelová, ministr vnitra Horst Seehofer a Evropská unie.

Dítě zabité Afričanem: Z AfD přišly mrazivé informace
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bundestag

V úterý obletěla svět zpráva  o zdrcené čtyřicetileté matce, která se musela dívat, jak na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem umírá její osmiletý syn. Jak se to stalo? Stáli na nástupišti, čekali na vlak, který měl každou chvíli přijet, když tu náhle k nim přiskočil asi čtyřicetiletý občan africké Eritreje a strčil je oba do kolejiště. Matka se šťastnou náhodou zachránila, ale její osmiletý syn bohužel odešel do nebe.

Anketa

Babiš navrhuje do Evropské komise znovu Věru Jourovou. Co na to říkáte?

hlasovalo: 11761 lidí

Afričan se poté pokusil shodit do kolejiště ještě jednoho člověka, ale napodruhé naštěstí neuspěl. Pak se dal na útěk, ale duchapřítomní cestující ho spolu se strážci zákona zadrželi. Podle dosud známých informací mezi agresorem a napadenou matkou neexistoval žádný vztah. Šlo o náhodný útok.

Ačkoli za smrt osmiletého chlapce nese odpovědnost Afričan, to on ho strčil do kolejiště, poslanec opoziční Alternativy pro Německo na sociální sít Twitter napsal, že chlapce usmrtili také německá kancléřka Angela Merkelová, ministr vnitra Horst Seehofer a Evropská unie.

„Afričan, který zabil dítě, byl žadatelem o azyl ve Švýcarsku! Pohraniční kontroly by jeho vstupu (do Německa) zabránily, pokud by byl zavržen Schengen. Protože se to nestalo, docházím k závěru, že to dítě zabili EU, Merkelová a Seehofer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

13:42 Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

Dnes se v Otázkách Václava Moravce setkali předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, nejvyšší státní…