Doktor Macek: Ať Nečas u Langera vyučuje, jak si z veřejných peněz platit milenku

06.09.2013 11:55

Bývalý politik ODS Miroslav Macek ve svých pravidelných glosách komentuje aktuální politické dění. V páteční poznámce na svém blogu pěkně zatápí expremiéru Petru Nečasovi, kvůli informaci, že bude pracovat pro institut CEVRO někdejšího ministra vnitra Ivana Langera.

Doktor Macek: Ať Nečas u Langera vyučuje, jak si z veřejných peněz platit milenku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý premiér Petr Nečas

"Expremiér Nečas přestane být nezaměstnaný: stane se zaměstnancem CEVRO institutu a bude pracovat v jeho Centru transatlantických vztahů, které povede Saša Vondra, a které se zabývá bezpečnostními a ekonomickými vztahy mezi Evropou a USA a pozicí České republiky," všiml si Macek.

Znalosti v jiném oboru

Nebyl by to ale on, známý glosátor, kdyby nepřidal poznámku ironického ražení. "Což mne překvapuje, domníval jsem se, že tam nastoupí jako lektor předmětu 'Kterak si z veřejných peněz platit milenku',neboť v tomto oboru má mnohem větší znalosti a praxi a nikomu se to nepodařilo zatloukat tak dlouho," napsal Macek.

Naráží tím na vztah s bývalou vrchní ředitelkou Nečasova kabinetu Janu Nagyovou, jejíž kauza vedla až k pádu celé vlády. Již dříve se hovořilo o vysokých odměnách, které jako Nečasova podřízená dostávala. Poprask potom vyvolala informace o intimním vztahu bývalé vysoké státní úřednice a expředsedy vlády.

Co napsal k věci doktor Macek:

Expremiér Nečas přestane být nezaměstnaný: stane se zaměstnancem CEVRO institutu a bude pracovat v jeho Centru transatlantických vztahů, které povede Saša Vondra, a které se zabývá bezpečnostními a ekonomickými vztahy mezi Evropou a USA a pozicí České republiky.
Což mne překvapuje, domníval jsem se, že tam nastoupí jako lektor předmětu „Kterak si z veřejných peněz platit milenku“,neboť v tomto oboru má mnohem větší znalosti a praxi a nikomu se to nepodařilo zatloukat tak dlouho.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Za politickým podříznutím Udženiji byla pouhá dvě slova. A dávná akce Jaromíra Soukupa… Vlivný člen ODS promluvil

14:57 Za politickým podříznutím Udženiji byla pouhá dvě slova. A dávná akce Jaromíra Soukupa… Vlivný člen ODS promluvil

Po neúspěchu Alexandry Udženiji ve volbě prvního místopředsedy ODS zavládl na víkendovém kongresu ne…