Doktor Macek se neudržel: Marketéři ANO, cílení na stále jednodušší voliče má své limity. Prvoci nevolí

14.09.2020 22:51

Publicista Miroslav Macek ve svých pravidelných glosách mimo jiné v reakci na zavedenou povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách uvedl, že „žijeme v hadrychiádě“. To však nebylo jediné, co komentoval.

Doktor Macek se neudržel: Marketéři ANO, cílení na stále jednodušší voliče má své limity. Prvoci nevolí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

„V pátek jsme si připomněli jedno výročí, bitvu u Vídně roku 1683, o které by dnešní média pravděpodobně informovala následovně: Polští pravicoví populisté přepadli osmanský uprchlický tábor u Vídně,“ poznamenal v první glose Macek. 

Následně si všiml také výroku historika a experta na extremismus Marka Pitcavageho o tom, že polarizace naší společnosti dosáhla fáze, kdy čím dál více lidí vyhledává konfrontaci. Už jim nestačí, že na své protivníky křičí, chtějí je napadnout, uvedl Pitcavage s tím, že naše společnost není jen hluboce rozdělená – je čím dál více konfrontační. „Konečně jim začíná docházet, že soužití několika ‚kmenů‘ na jednom území je přírodní nesmysl,‘ dodal k tomu Macek.

„Opsáno z Facebooku: Chtěl bych zdvořile upozornit marketéry ANO, že cílení na stále jednodušší voliče má své limity, neboť prvoci nemají volební právo,“ všiml si tak Macek. 

A poukázal právě i na vtipnost českého jazyka: „Žijeme v hadrychiádě…‘ poznamenal Macek. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…